You are here:: The News KBK MORNAR NAJBOLJI KLUB DRŽAVNOG PRVENSTVA U FULL CONTACTU

KBK MORNAR NAJBOLJI KLUB DRŽAVNOG PRVENSTVA U FULL CONTACTU

E-mail Ispis PDF

logo savezaOve subote ( 09.03.2013.) održano je Hrvatsko prvenstvo u light contactu za seniore te full i semi contactu za juniore. Izvršni organizator prvenstva bio je KBK „Tigar“ iz Slavonskog Broda, a ukupno je sudjelovalo 163 natjecatelja iz 43 kickboxing kluba.

Kbk Mornar nastupio je s 12 boraca koji su osvojili ukupno 11 medalja ( 6 zlatnih i 5 srebrenih ) što je bilo dovoljno da budemo NAJBOLJI KLUB U FULL CONTACTU I UKUPNO NAJBOLJI KLUB CIJELOG PRVENSTVA.

Full contat:

1. MARKO MILUN - 1.mjesto u kategoriji -86kg ( odličan nastup i ostvarene 2 vrhunske pobjede, prva nad reprezentativcem Nikolićem i druga prekidom nakon ljevog high kicka ).

2.MAGDALENA RAGUŽ -1.mjesto u kategoriji -52kg ( Magadalena postaje prvakinja Hrvatske nakon predaje protivnice ).

3.TONI PRODAN - 2. mjesto u kategoriji - 67kg ( Toni je prvu borbu u svojoj karijeri pobjedio knockoutom u prvoj rundi dok je finalnu borbu izgubio od puno iskusnjeg borca )

4.ANTONELA TOMAŠEVIĆ - 2.Mjesto u kategoriji - 65kg

5. LORENZO LOMBARDIĆ -67kg  - na žalost ostaje bez medalje, ali odličan prvi nastup

Light contact:

6.ZVONIMIR ČIKOTIĆ - 1.mjesto u kategoriji +94kg

7. TOMISLAV ČIKOTIĆ - 2.mjesto u kategoriji +94kg

8.ŽELJAN JEŠIĆ - 2.mjesto u kategoriji - 84kg ( Željan se uspješno vraća u natjecateljske vode, prvu borbu rutinirano pobjeđuje dok je finalnu izgubio nakon 3 runde izjednačene borbe).

Semi contact:

9. ANĐELA STANIĆ - 1.mjesto u kategoriji - 65kg ( nakon 3 vrhunske pobjede Anđela je proglašena NAJBOLJOM JUNIORKOM PRVENSTVA )

10. ELA FILIPOVIĆ - 1.mjesto u kategoriji +70 kg ( Ela nastavlja svoju dominaciju i ostvaruje 2 rutinske pobjede )

11.NIKOLINA ČATLAK - 1.mjesto u kategoriji -70kg ( Nikolina kao i Ela rutinski dolazi do pobjede)

12.JAKOV ILIČIĆ - 2.mjesto u kategoriji -74kg ( Jakov nakon prve pobjede finalnu borbu gubi za 2 boda prednosti i postaje viceprvak Hrvatske )

U pratnji boraca bili su trener DARIO JURIŠIĆ, klubski sudac IVAN JEŠIĆ i klubski vozać DRAGO DURDOV.