You are here:: Programi Kickboxing Natjecatelji Kickboxing natjecatelji
 
 

Kickboxing natjecatelji

E-mail

natjecatelji_textGlavni cilj našeg kluba je poticanje i promicanje športa ( kickboxinga i drugih borila?kih vještina) i ostvarenje vrhunskih rezultata u cilju stvaranja športskih uzora mladima, kao i promociju naše zemlje diljem svijeta.

Brojni uspjesi kluba temeljeni su na planskom, programskom i timskom radu natjecatelja našeg kluba kao i velikom entuzijazmu naših športskih prijatelja koji svojom nesebi?nom potporom doprinose ostvarenju naših natjecateljskih ciljeva.

Klub ukupno broji oko 70 natjecatelja ( svi uzrasti i sve natjecateljske kategorije ) koji nastupaju u kickboxingu ( 6 disciplina),  boksu, tajlandskom boksu i slobodnoj borbi.

U našem klubu je skupina rekreativaca odvojena od natjecatelja, iz razloga sto su treninzi natjecatelja obvezni i iscrpljuju?i.

Natjecatelji treniraju planski svakodnevno, velika ve?ina njih i po 2 treninga dnevno, sve u cilju što bolje spreme i boljih rezultata.

Djeca koja se razvijaju kroz školu kickboxinga kada do?u u  zreliju fazu tj. kada stasaju prelaze u natjecateljsku grupu, isto tako pojedinci iz rekreativne grupe ako do?u u fazu da odska?u od drugih, ili ako imaju želju za ozbiljnim natjecateljskim radom prebacujemo ih u natjecateljski tim.

 

Kontakt: Dario Jurši? 0915401195

 

 
 
 
 
 
 
  • Oglasi - KBK Mornar

 
 

KBK-Mornar novi ?lanci